72R185XMR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
72R185XMR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72R185XMR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL
Ngā Rauemi: 72R185XMR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72R185XMR
Tau Wae 72R185XMR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 187364 pcs Pepa Raraunga 72R185XMR.pdf
Momotuhi - Max 72V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 12.6s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.660" Dia x 0.122" T (16.76mm x 3.10mm) Raupapa POLY-FUSE®, 72R
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 190 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 80 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.906" (23.00mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc I teie nei - Te haere (Te) 3.7A
Anei - Max 40A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.85A