72R250XF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
72R250XF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 72R250XF
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 72V 2.5A RADIAL
Ngā Rauemi: 72R250XF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 72R250XF
Tau Wae 72R250XF Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 72V 2.5A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 209303 pcs Pepa Raraunga 72R250XF.pdf
Momotuhi - Max 72V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 15.6s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.785" Dia x 0.122" T (19.93mm x 3.10mm) Raupapa POLY-FUSE®, 72R
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 130 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 50 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 72R250X
F3204
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.402" (10.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.032" (26.20mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 2.5A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 5A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 2.5A Whakaaetanga cURus, TUV