30R160UU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30R160UU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30R160UU
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 1.6A RADIAL
Ngā Rauemi: 30R160UU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30R160UU
Tau Wae 30R160UU Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 1.6A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 210428 pcs Pepa Raraunga 30R160UU.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 8s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.350" L x 0.118" W (8.90mm x 3.00mm) Raupapa POLY-FUSE®, 30R
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 110 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 30 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 030R0160
030R0160U
30R160
F2023
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.598" (15.20mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 1.6A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 3.2A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.6A Whakaaetanga cURus, TUV