30R090UU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30R090UU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30R090UU
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 900MA RADIAL
Ngā Rauemi: 30R090UU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30R090UU
Tau Wae 30R090UU Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 900MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 253753 pcs Pepa Raraunga 30R090UU.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 5.9s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.291" L x 0.118" W (7.40mm x 3.00mm) Raupapa POLY-FUSE®, 30R
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 220 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 70 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 030R0090
030R0090U
30R090
F1917
F2020
F2020-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.480" (12.20mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 900mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 1.8A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 900mA Whakaaetanga cURus, TUV