30R135UU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30R135UU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30R135UU
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 1.35A RADIAL
Ngā Rauemi: 30R135UU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30R135UU
Tau Wae 30R135UU Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 1.35A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 281404 pcs Pepa Raraunga 30R135UU.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 7.3s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.350" L x 0.118" W (8.90mm x 3.00mm) Raupapa POLY-FUSE®, 30R
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 130 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 40 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 030R0135
030R0135U
30R135
F1918
F2022
F2022-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 2.7A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.35A Whakaaetanga cURus, TUV