30R250UU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30R250UU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30R250UU
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 2.5A RADIAL
Ngā Rauemi: 30R250UU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30R250UU
Tau Wae 30R250UU Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 2.5A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 281770 pcs Pepa Raraunga 30R250UU.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 10.3s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.449" L x 0.118" W (11.40mm x 3.00mm) Raupapa POLY-FUSE®, 30R
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 70 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 20 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 030R0250
030R0250U
30R250
F2025
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.118" (3.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.720" (18.30mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 2.5A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 5A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 2.5A Whakaaetanga cURus, TUV