2206003.MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
2206003.MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2206003.MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 3A 300VAC 2AG
Ngā Rauemi: 2206003.MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2206003.MXP
Tau Wae 2206003.MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 3A 300VAC 2AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 208991 pcs Pepa Raraunga 2206003.MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V Rahi / Rahi 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Raupapa 2206 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Ētahi Ingoa 2206003.MXP-ND
2206003MXP
F11213
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 4.62 Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0317 Ohms Whakatauranga onamata 3A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A
Whakaaetanga CE, CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2206001.MXP
2206001.MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1A 300VAC 2AG
I roto i te taonga: 175743 pcs
Tikiake: 2206001.MXP.pdf
RFQ
22062NN
22062NN
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: FILE SET,6PC,4" ASSORTMENT,BAST,
I roto i te taonga: 1795 pcs
Tikiake:
RFQ
2207
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: WRISTBAND ESD METAL LARGE
Tikiake: 2207.pdf
2207-H
2207-H
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 7.4A 20 MOHM TH