2206003.HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
2206003.HXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2206003.HXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 3A 300VAC 2AG
Ngā Rauemi: 2206003.HXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2206003.HXP
Tau Wae 2206003.HXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 3A 300VAC 2AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81682 pcs Pepa Raraunga 2206003.HXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V Rahi / Rahi 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Raupapa 2206 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 4.62
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.0317 Ohms
Whakatauranga onamata 3A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga CE, CSA, UL