2206002.MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
2206002.MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2206002.MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 2A 300VAC 2AG
Ngā Rauemi: 2206002.MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2206002.MXP
Tau Wae 2206002.MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 2A 300VAC 2AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 148774 pcs Pepa Raraunga 2206002.MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V Rahi / Rahi 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Raupapa 2206 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Ētahi Ingoa 2206002MXP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1.5 Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0497 Ohms Whakatauranga onamata 2A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A
Whakaaetanga CE, CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2206003.HXP
2206003.HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 3A 300VAC 2AG
I roto i te taonga: 81682 pcs
Tikiake: 2206003.HXP.pdf
RFQ
2206-V-RC
2206-V-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 27UH 9.8A 11 MOHM TH