2206002.HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
2206002.HXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2206002.HXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 2A 300VAC 2AG
Ngā Rauemi: 2206002.HXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2206002.HXP
Tau Wae 2206002.HXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 2A 300VAC 2AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 172980 pcs Pepa Raraunga 2206002.HXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V Rahi / Rahi 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Raupapa 2206 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Ētahi Ingoa 2206002.HXP-ND
2206002HXP
F11212
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1.5 Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0497 Ohms Whakatauranga onamata 2A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A