16VT200SU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
16VT200SU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16VT200SU
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 16V 2A STRAP
Ngā Rauemi: 16VT200SU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16VT200SU
Tau Wae 16VT200SU Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 16V 2A STRAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4952 pcs Pepa Raraunga 16VT200SU.pdf
Momotuhi - Max 16V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 4s Te matotoru (Max) 0.028" (0.70mm)
Rahi / Rahi 0.866" L x 0.159" W (22.00mm x 4.05mm) Raupapa POLY-FUSE®, VT
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 80 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 21 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Strap Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 2A Ih User Defined Strap
I teie nei - Te haere (Te) 4.5A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 2A Whakaaetanga cURus, TUV