16VT210SU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
16VT210SU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16VT210SU
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 16V 2.1A STRAP
Ngā Rauemi: 16VT210SU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16VT210SU
Tau Wae 16VT210SU Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 16V 2.1A STRAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 160074 pcs Pepa Raraunga 16VT210SU.pdf
Momotuhi - Max 16V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 5s Te matotoru (Max) 0.032" (0.80mm)
Rahi / Rahi 0.866" L x 0.201" W (22.00mm x 5.10mm) Raupapa POLY-FUSE®, VT
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 60 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 18 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Strap Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 2.1A Ih User Defined Strap I teie nei - Te haere (Te) 4.7A
Anei - Max 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 2.1A