16VT175ELU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
16VT175ELU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16VT175ELU
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 16V 1.75A STRAP
Ngā Rauemi: 16VT175ELU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16VT175ELU
Tau Wae 16VT175ELU Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 16V 1.75A STRAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4908 pcs Pepa Raraunga 16VT175ELU.pdf
Momotuhi - Max 16V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 5s Te matotoru (Max) 0.032" (0.80mm)
Rahi / Rahi 1.575" L x 0.146" W (40.00mm x 3.70mm) Raupapa POLY-FUSE®, VT
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 102 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 29 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Strap Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 1.75A Ih User Defined Strap
I teie nei - Te haere (Te) 3.6A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.75A Whakaaetanga cURus, TUV