16VT175XLU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
16VT175XLU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16VT175XLU
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 16V 1.75A STRAP
Ngā Rauemi: 16VT175XLU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16VT175XLU
Tau Wae 16VT175XLU Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 16V 1.75A STRAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4619 pcs Pepa Raraunga 16VT175XLU.pdf
Momotuhi - Max 16V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 5s Rahi / Rahi 1.057" L x 0.146" W (26.85mm x 3.70mm)
Raupapa POLY-FUSE®, VT Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 102 mOhms
Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 29 mOhms Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Strap
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae User Defined
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 1.75A Ih User Defined Strap I teie nei - Te haere (Te) 3.8A
Anei - Max 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.75A