15LT070U
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15LT070U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15LT070U
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 15V 700MA STRAP
Ngā Rauemi: 15LT070U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15LT070U
Tau Wae 15LT070U Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 15V 700MA STRAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5310 pcs Pepa Raraunga 15LT070U.pdf
Momotuhi - Max 15V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 5s Te matotoru (Max) 0.047" (1.20mm)
Rahi / Rahi 0.827" L x 0.199" W (21.00mm x 5.05mm) Raupapa POLY-FUSE®, LT
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 340 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 100 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Strap Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 15V 700mA Ih User Defined Strap
I teie nei - Te haere (Te) 1.5A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 700mA Whakaaetanga cURus, TUV