15LR380U
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15LR380U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15LR380U
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 15V 3.8A STRAP
Ngā Rauemi: 15LR380U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15LR380U
Tau Wae 15LR380U Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 15V 3.8A STRAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 155959 pcs Pepa Raraunga 15LR380U.pdf
Momotuhi - Max 15V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 5s Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm)
Rahi / Rahi 0.984" L x 0.283" W (25.00mm x 7.20mm) Raupapa POLY-FUSE®, LR
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 37 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 13 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Strap Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 15V 3.8A Ih User Defined Strap I teie nei - Te haere (Te) 8.3A
Anei - Max 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 3.8A