15LR190U
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15LR190U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15LR190U
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 15V 1.9A STRAP
Ngā Rauemi: 15LR190U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15LR190U
Tau Wae 15LR190U Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 15V 1.9A STRAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4717 pcs Pepa Raraunga 15LR190U.pdf
Momotuhi - Max 15V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 5s Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm)
Rahi / Rahi 0.827" L x 0.205" W (21.00mm x 5.20mm) Raupapa POLY-FUSE®, LR
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 102 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 39 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Strap Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 15V 1.9A Ih User Defined Strap
I teie nei - Te haere (Te) 3.9A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.9A Whakaaetanga cURus, TUV
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
15LS1
15LS1
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: SWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 125V