15LT070SU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15LT070SU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15LT070SU
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 15V 700MA STRAP
Ngā Rauemi: 15LT070SU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15LT070SU
Tau Wae 15LT070SU Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 15V 700MA STRAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5137 pcs Pepa Raraunga 15LT070SU.pdf
Momotuhi - Max 15V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 5s Te matotoru (Max) 0.047" (1.20mm)
Rahi / Rahi 0.827" L x 0.199" W (21.00mm x 5.05mm) Raupapa POLY-FUSE®, LT
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 340 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 100 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Strap Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae User Defined Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 15V 700mA Ih User Defined Strap
I teie nei - Te haere (Te) 1.5A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 700mA Whakaaetanga cURus, TUV
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
15LR260SU
15LR260SU
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 15V 2.6A STRAP
I roto i te taonga: 5011 pcs
Tikiake: 15LR260SU.pdf
RFQ
15LHLE-150E
15LHLE-150E
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: 15.5KV 150E LHLE FUSE
I roto i te taonga: 86 pcs
Tikiake: 15LHLE-150E.pdf
RFQ
15LS1
15LS1
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: SWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 125V