1206L100WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1206L100WR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206L100WR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 6V 1A 1206
Ngā Rauemi: 1206L100WR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206L100WR
Tau Wae 1206L100WR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 6V 1A 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5844 pcs Pepa Raraunga 1206L100WR.pdf
Momotuhi - Max 6V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 300ms Te matotoru (Max) 0.030" (0.75mm)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm) Raupapa POLY-FUSE®, 1206L
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 210 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 55 mOhms
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric), Concave Ētahi Ingoa 1206L100
F3349CT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1A Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave I teie nei - Te haere (Te) 1.8A
Anei - Max 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1A