1206L075SLYR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1206L075SLYR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206L075SLYR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 6V 750MA 1206
Ngā Rauemi: 1206L075SLYR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206L075SLYR
Tau Wae 1206L075SLYR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 6V 750MA 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84257 pcs Pepa Raraunga 1206L075SLYR.pdf
Momotuhi - Max 6V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 300ms Te matotoru (Max) 0.030" (0.75mm)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm) Raupapa POLY-FUSE®, LoRho
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 180 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 17 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric), Concave Ētahi Ingoa F4241TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 750mA Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave
I teie nei - Te haere (Te) 1.5A Anei - Max 50A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 750mA Whakaaetanga cURus, TUV