1206L075THYR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1206L075THYR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206L075THYR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 8V 750MA 1206
Ngā Rauemi: 1206L075THYR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206L075THYR
Tau Wae 1206L075THYR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 8V 750MA 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 366234 pcs Pepa Raraunga 1206L075THYR.pdf
Momotuhi - Max 8V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 200ms Te matotoru (Max) 0.030" (0.75mm)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm) Raupapa POLY-FUSE®, 1206L
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 290 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 90 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric), Concave Ētahi Ingoa 1206L075TH
1206L075THWR
F3370TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 8V 750mA Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave
I teie nei - Te haere (Te) 1.5A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 750mA Whakaaetanga cURus, TUV