1206L075WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1206L075WR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206L075WR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 8V 750MA 1206
Ngā Rauemi: 1206L075WR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206L075WR
Tau Wae 1206L075WR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 8V 750MA 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 322003 pcs Pepa Raraunga 1206L075WR.pdf
Momotuhi - Max 8V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 200ms Te matotoru (Max) 0.030" (0.75mm)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm) Raupapa POLY-FUSE®, 1206L
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 290 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 90 mOhms