0SPF03.5HXR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0SPF03.5HXR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0SPF03.5HXR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 3.5A 1000VDC 5AG
Ngā Rauemi: 0SPF03.5HXR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0SPF03.5HXR
Tau Wae 0SPF03.5HXR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 3.5A 1000VDC 5AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8324 pcs Pepa Raraunga 0SPF03.5HXR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm)
Raupapa SPF Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm w/PC Pins
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 11.297
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.07787 Ohms
Whakatauranga onamata 3.5A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 20kA Whakaaetanga CE, CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0SPF03.5T
0SPF03.5T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 3.5A 1000VDC 5AG
I roto i te taonga: 8036 pcs
Tikiake: 0SPF03.5T.pdf
RFQ
0SPF03.5H
0SPF03.5H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse