0SPF025.HXR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0SPF025.HXR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0SPF025.HXR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 25A 1KVDC 5AG
Ngā Rauemi: 0SPF025.HXR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0SPF025.HXR
Tau Wae 0SPF025.HXR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 25A 1KVDC 5AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8465 pcs Pepa Raraunga 0SPF025.HXR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1kV Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Raupapa POWR-GARD® SPF Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm
Ētahi Ingoa 0SPF025HXR
F5910
SPF 25A-R
SPF025.HXR
SPF025.R
SPF025HXR
SPF025R
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
DC Resistance 0.00353 Ohms Whakatauranga onamata 25A