0SPF020.HXR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0SPF020.HXR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0SPF020.HXR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 20A 1KVDC 5AG
Ngā Rauemi: 0SPF020.HXR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0SPF020.HXR
Tau Wae 0SPF020.HXR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 20A 1KVDC 5AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7376 pcs Pepa Raraunga 0SPF020.HXR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1kV Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Raupapa POWR-GARD® SPF Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm
Ētahi Ingoa 0SPF020HXR
F5909
SPF 20A-R
SPF020.HXR
SPF020.R
SPF020HXR
SPF020R
Tae Mahi -
Momo Tae PCB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
DC Resistance 0.0045 Ohms Whakatauranga onamata 20A
Katoa - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 20kA
Whakaaetanga CE, CSA, UL Nga tono Solar (Photovoltaic)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0SPF020.H
0SPF020.H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 20A 1KVDC 5AG