0SPF012.HXR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0SPF012.HXR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0SPF012.HXR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 12A 1KVDC 5AG
Ngā Rauemi: 0SPF012.HXR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0SPF012.HXR
Tau Wae 0SPF012.HXR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 12A 1KVDC 5AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8079 pcs Pepa Raraunga 0SPF012.HXR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1kV Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Raupapa POWR-GARD® SPF Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm
Ētahi Ingoa 0SPF012HXR
F5907
SPF 12A-R
SPF012.HXR
SPF012.R
SPF012HXR
SPF012R
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
DC Resistance 0.00993 Ohms Whakatauranga onamata 12A