0SPF010.HXR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0SPF010.HXR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0SPF010.HXR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 10A 1KVDC 5AG
Ngā Rauemi: 0SPF010.HXR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0SPF010.HXR
Tau Wae 0SPF010.HXR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 10A 1KVDC 5AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8430 pcs Pepa Raraunga 0SPF010.HXR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1kV Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Raupapa POWR-GARD® SPF Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm
Ētahi Ingoa 0SPF010HXR
F5906
SPF 10A-R
SPF010.HXR
SPF010.R
SPF010HXR
SPF010R
Tae Mahi -
Momo Tae PCB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
DC Resistance 0.0125 Ohms Whakatauranga onamata 10A