0SPF03.5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0SPF03.5T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0SPF03.5T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 3.5A 1000VDC 5AG
Ngā Rauemi: 0SPF03.5T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0SPF03.5T
Tau Wae 0SPF03.5T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 3.5A 1000VDC 5AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8036 pcs Pepa Raraunga 0SPF03.5T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Raupapa SPF Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 11.297
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.07787 Ohms
Whakatauranga onamata 3.5A Tae -