0RLN100.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0RLN100.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 100A 250VAC CYLINDR
Ngā Rauemi: 0RLN100.V.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0RLN100.V
Tau Wae 0RLN100.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 100A 250VAC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5407 pcs Pepa Raraunga 0RLN100.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 1.063" Dia x 3.874" L (27.00mm x 98.40mm)
Raupapa POWR-GARD® RLN Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals
Ētahi Ingoa RLN100
RLN100.V
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 100A