0RLN150.X
Hua Hua
Tau Wae: 0RLN150.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 150A 250VAC CYLINDR
Ngā Rauemi: 0RLN150.X.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0RLN150.X
Tau Wae 0RLN150.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 150A 250VAC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4432 pcs Pepa Raraunga 0RLN150.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 1.563" Dia x 4.378" L (39.70mm x 111.20mm)
Raupapa POWR-GARD® RLN Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals
Ētahi Ingoa RLN150
RLN150.X
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 150A