0RLN070.V
Hua Hua
Tau Wae: 0RLN070.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 70A 250VAC CYLINDR
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0RLN070.V
Tau Wae 0RLN070.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 70A 250VAC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4825 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 1.063" Dia x 3.874" L (27.00mm x 98.40mm)
Raupapa POWR-GARD® RLN Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals
Ētahi Ingoa 0RLN070V
RLN070.V
RLN070V
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 70A