0RLN060.T
Hua Hua
Tau Wae: 0RLN060.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 60A 250VAC
Ngā Rauemi: 0RLN060.T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0RLN060.T
Tau Wae 0RLN060.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 60A 250VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4289 pcs Pepa Raraunga 0RLN060.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.811" Dia x 3.000" L (20.60mm x 76.20mm)
Raupapa POWR-GARD® RLN Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Ētahi Ingoa RLN060
RLN060.T
RLN60
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 60A