0MIB025.X
Hua Hua
Tau Wae: 0MIB025.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua CIR BRKR 25A 12VDC AUTO RESET
Ngā Rauemi: 0MIB025.X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0MIB025.X
Tau Wae 0MIB025.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga CIR BRKR 25A 12VDC AUTO RESET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8756 pcs Pepa Raraunga 0MIB025.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Raupapa MINI®
Ētahi Ingoa MIB025.X Tuhinga o mua 1
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Whakaahuatanga -
Whakatauranga onamata 25A Puku Momo -