0MID150.XP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0MID150.XP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTOMOTIVE 150A 32VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0MID150.XP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0MID150.XP
Tau Wae 0MID150.XP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTOMOTIVE 150A 32VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17122 pcs Pepa Raraunga 0MID150.XP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.630" Dia x 0.394" W (16.00mm x 10.00mm) Raupapa MIDI®
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Auto Link Tae Mahi -
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Automotive Whakatauranga onamata 150A