0MIB010.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0MIB010.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua CIR BRKR 10A 12VDC AUTO RESET
Ngā Rauemi: 0MIB010.X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0MIB010.X
Tau Wae 0MIB010.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga CIR BRKR 10A 12VDC AUTO RESET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8405 pcs Pepa Raraunga 0MIB010.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Raupapa MINI®
Ētahi Ingoa MIB010.X Tuhinga o mua 1
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Whakaahuatanga -
Whakatauranga onamata 10A Puku Momo -