0MIB015.X
Hua Hua
Tau Wae: 0MIB015.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua CIR BRKR 15A 12VDC AUTO RESET
Ngā Rauemi: 0MIB015.X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0MIB015.X
Tau Wae 0MIB015.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga CIR BRKR 15A 12VDC AUTO RESET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8696 pcs Pepa Raraunga 0MIB015.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Raupapa MINI®
Ētahi Ingoa MIB015.X Tuhinga o mua 1
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Whakaahuatanga -
Whakatauranga onamata 15A Puku Momo -