0LKN040.S
Hua Hua
Tau Wae: 0LKN040.S
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE LINK 40A 250VAC CARTRIDGE
Ngā Rauemi: 0LKN040.S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0LKN040.S
Tau Wae 0LKN040.S Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE LINK 40A 250VAC CARTRIDGE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5890 pcs Pepa Raraunga 0LKN040.S.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.811" Dia x 3.000" L (20.60mm x 76.20mm)
Raupapa POWR-GARD® LKN Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Ētahi Ingoa LKN040
LKN040.S
LKN40
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 40A