0LKN010.S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0LKN010.S
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE LINK 10A 250VAC CARTRIDGE
Ngā Rauemi: 0LKN010.S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0LKN010.S
Tau Wae 0LKN010.S Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE LINK 10A 250VAC CARTRIDGE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5137 pcs Pepa Raraunga 0LKN010.S.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
Raupapa POWR-GARD® LKN Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Ētahi Ingoa LKN010
LKN010.S
LKN10
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Fuse Link
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 10A