0LKN025.S
Hua Hua
Tau Wae: 0LKN025.S
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE LINK 25A 250VAC CARTRIDGE
Ngā Rauemi: 0LKN025.S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0LKN025.S
Tau Wae 0LKN025.S Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE LINK 25A 250VAC CARTRIDGE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5050 pcs Pepa Raraunga 0LKN025.S.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
Raupapa POWR-GARD® LKN Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Ētahi Ingoa LKN025
LKN025.S
LKN25
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 25A