0LKN070.T
Hua Hua
Tau Wae: 0LKN070.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE LINK 70A 250VAC CYLINDRICAL
Ngā Rauemi: 0LKN070.T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0LKN070.T
Tau Wae 0LKN070.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE LINK 70A 250VAC CYLINDRICAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4225 pcs Pepa Raraunga 0LKN070.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 1.063" Dia x 3.583" L (27.00mm x 91.00mm)
Raupapa POWR-GARD® LKN Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals
Ētahi Ingoa LKN070
LKN070.T
LKN70
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 70A