0KLK030.TS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0KLK030.TS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0KLK030.TS
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/500VDC
Ngā Rauemi: 0KLK030.TS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0KLK030.TS
Tau Wae 0KLK030.TS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/500VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3897 pcs Pepa Raraunga 0KLK030.TS.pdf
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Raupapa POWR-GARD®
Packaging Bulk Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm