0KLK030.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0KLK030.T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0KLK030.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/500VDC
Ngā Rauemi: 0KLK030.T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0KLK030.T
Tau Wae 0KLK030.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/500VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11717 pcs Pepa Raraunga 0KLK030.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 500V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Raupapa POWR-GARD® KLK
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Ētahi Ingoa 0KLK030T
F1084
KLK 30A
KLK030
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 30A