0KLK025.TS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0KLK025.TS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0KLK025.TS
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/500VDC
Ngā Rauemi: 0KLK025.TS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0KLK025.TS
Tau Wae 0KLK025.TS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/500VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3950 pcs Pepa Raraunga 0KLK025.TS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 500V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Raupapa POWR-GARD® KLK
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 25A Katoa -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100kA AC, 50kA DC Whakaaetanga CE, CSA, QPL, UL
Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0KLK03.5TS
0KLK03.5TS
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 2.5A 600VAC/500VDC
I roto i te taonga: 3039 pcs
Tikiake: 0KLK03.5TS.pdf
RFQ
0KLK020.H
0KLK020.H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/500VDC
I roto i te taonga: 9069 pcs
Tikiake: 0KLK020.H.pdf
RFQ
0KLK02.5TS
0KLK02.5TS
Tikiake: 0KLK02.5TS.pdf
0KLK02.5T
0KLK02.5T