0KLK020.TS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0KLK020.TS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0KLK020.TS
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/500VDC
Ngā Rauemi: 0KLK020.TS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0KLK020.TS
Tau Wae 0KLK020.TS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/500VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5677 pcs Pepa Raraunga 0KLK020.TS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 500V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Raupapa POWR-GARD® KLK
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case 5AG, 10mm x 38.1mm Ētahi Ingoa 0KLK020.TS-ND
F11184
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 20A
Katoa - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100kA AC, 50kA DC
Whakaaetanga CE, CSA, QPL, UL Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0KLK02.5TS
0KLK02.5TS
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 2.5A 600VAC/500VDC
I roto i te taonga: 2957 pcs
Tikiake: 0KLK02.5TS.pdf
RFQ
0KLK020.H
0KLK020.H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/500VDC
I roto i te taonga: 9069 pcs
Tikiake: 0KLK020.H.pdf
RFQ
0KLK020.T
0KLK020.T