0GBC040.H
Hua Hua
Tau Wae: 0GBC040.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 40A 32VAC/VDC 100PC
Ngā Rauemi: 1.0GBC040.H.pdf2.0GBC040.H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0GBC040.H
Tau Wae 0GBC040.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 40A 32VAC/VDC 100PC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5632 pcs Pepa Raraunga 1.0GBC040.H.pdf2.0GBC040.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.236" Dia x 0.984" L (6.00mm x 25.00mm) Raupapa GBC
Wā Whakautu - Packaging Bulk
Paa / Case Torpedo Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 40A