0GBC025.V
Hua Hua
Tau Wae: 0GBC025.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTOMOTIVE 25A 32VAC/VDC
Ngā Rauemi: 1.0GBC025.V.pdf2.0GBC025.V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0GBC025.V
Tau Wae 0GBC025.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTOMOTIVE 25A 32VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73887 pcs Pepa Raraunga 1.0GBC025.V.pdf2.0GBC025.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.236" Dia x 0.984" L (6.00mm x 25.00mm) Raupapa GBC
Wā Whakautu - Packaging Bulk
Paa / Case Torpedo Ētahi Ingoa GBC025.V
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 25A