0GBC016.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0GBC016.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 16A 32VAC/VDC 100PK
Ngā Rauemi: 1.0GBC016.H.pdf2.0GBC016.H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0GBC016.H
Tau Wae 0GBC016.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 16A 32VAC/VDC 100PK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 257227 pcs Pepa Raraunga 1.0GBC016.H.pdf2.0GBC016.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.236" Dia x 0.984" L (6.00mm x 25.00mm) Raupapa GBC
Wā Whakautu - Packaging Bulk
Paa / Case Torpedo Ētahi Ingoa 0GBC016H
GBC016.H
GBC016H
GBC16
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 16A