0GBC016.VP
Hua Hua
Tau Wae: 0GBC016.VP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTOMOTIVE 16A 32VAC/VDC
Ngā Rauemi: 1.0GBC016.VP.pdf2.0GBC016.VP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0GBC016.VP
Tau Wae 0GBC016.VP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTOMOTIVE 16A 32VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35616 pcs Pepa Raraunga 1.0GBC016.VP.pdf2.0GBC016.VP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.236" Dia x 0.984" L (6.00mm x 25.00mm) Raupapa GBC
Wā Whakautu - Packaging Bulk
Paa / Case Torpedo Ētahi Ingoa 0GBC016VP
GBC016.VP
GBC016VP
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 16A