0FHA0075Z
Hua Hua
Tau Wae: 0FHA0075Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE HLDR BLADE 32V 7.5A IN LINE
Ngā Rauemi: 0FHA0075Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0FHA0075Z
Tau Wae 0FHA0075Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE HLDR BLADE 32V 7.5A IN LINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4401 pcs Pepa Raraunga 0FHA0075Z.pdf
Tuhinga 32V Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Raupapa FHA Ētahi Ingoa 0FHA075
FHA0075Z
FHA75
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae Free Hanging In Line Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Purihi Holder
Momo Momo Blade Rahi Whakairo 0.75" L x 0.2" W x 0.74" H (19.1mm x 5.1mm x 18.8mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related ATC, ATO Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Holder 7.5A 32V 1 Circuit Blade Free Hanging In Line
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea -