0FHA0030XP
Hua Hua
Tau Wae: 0FHA0030XP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE HLDR BLADE 32V 30A IN LINE
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0FHA0030XP
Tau Wae 0FHA0030XP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE HLDR BLADE 32V 30A IN LINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14465 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga 32V Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Raupapa FHA Ētahi Ingoa FHA0030XP
Whakatakotoranga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae Free Hanging In Line Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Purihi Holder Momo Momo Blade
Rahi Whakairo 0.75" L x 0.2" W x 0.74" H (19.1mm x 5.1mm x 18.8mm) Mo te Whakamahia me te / Products Related ATC, ATO
Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Holder 30A 32V 1 Circuit Blade Free Hanging In Line Whakatauranga onamata 30A